Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Hej lidi!

Dostala jsem zprávu od svého zdroje Melanie.91, že se Serena van der Woodsen, nejkrásnější dívka New Yorku, vrátila ze svého záhadného zmizení. Místo objevu: Grand Central nádraží. Díky za upozornění, Mel !

Na S jinak žádná milá přivítání, kromě její mamky L, nečekají. B, její nejlepší kamarádka, sice zezačátku předstírá štěstí z jejího návratu, ale za jejími zády ji pomlouvá. Ani ji nepozve na večírek Líbej mě na rty, o kterém všichni mluví. Co se mezi nimi stalo ?

Smutná S navštíví svého mladšího bratra E, který se nachází v léčebně pro alkoholiky a drogově závislé, ale ničím takovým netrpí. Nějaký jiný návrh ? S se nemůže smířit s chováním L, když všem vykládá, jak si E užívá u své tety Carol.

Proč se jí děje všechno zlé ? N, Blaiřin kluk, na ni čeká před jejich hotelem, aby si s ní promluvil o jejich dávném úletu. A je to pro ně jenom úlet ?

Pozvánky na očekávanou párty dostane na starost talentovaná deváťačka J. Tenhle rozkošný zajíček se snaží zapadnout do naší společnosti, takže jsem na ni zvědavá. A protože je třeba mít něco na sebe, vyrazí do Bendel´s. Náhodou tam potká S, která jí představí E. Když o tom tak přemýšlím, byl by to hezký pár.

Večer S pozve B na skleničku do baru a snaží se napravit jejich vztah. Už by se zdálo, že jsou na dobré cestě, kdyby N o pár hodin později nevyzradil B při jejich plánovaném poprvé své tajemství. Podvedl ji s naší S ! Mezitím C, Natův kamarád, začne S obtěžovat, ta ho praští a při útěku srazí D, staršího bratra J a svého platonického ctitele, přičemž jí vypadne z kabelky mobil. Nepřipomíná vám to nějakou pohádku ?

A máme tu den D. Miluji párty ! Ale pozor, večer ještě nenastal. N se na naléhání svého otce omluví B a slíbí jí, že s S už nikdy nepromluví, zatímco D se zastaví v hotelu, aby vrátil S její mobil. Nic od toho nečeká, ale že si ho S bude pamatovat, omluví se mu za včerejšek a pozve ho před L na koncert ho velmi překvapí. Mimochodem jdou na koncert Lincoln Hawk, čistě náhodou skupinou D otce R.

L to nedá a zajde za R. Pro neznalé: před 20 lety spolu chodili. Přemlouvá ho, aby jeho syn D dal ruce pryč od její dcery S. Řekla bych, že pláče na špatném hrobě.

Je to tady !! B a spol. zastavují limuzínu před klubem. Tohle bude krásná noc. Aspoň pro mě. C si všimne J a zatáhne ji až na střechu, aby ji tam mohl znásilnit. J ještě stihne napsat D sos sms, ten se tam v mžiku objeví a vypálí C ránu pěstí. Páni ! Takže to shrneme: J má trauma, C je naštvaný, D zklamaný kvůli pokaženému rande a B nervózní z přítomnosti S. Nebojte vlastně se nic vážného neděje. S, D a J spolu nastoupí do taxíku a zanechají za sebou akorát překvapené tváře. Umírám zvědavostí, co se stane příště !

A kdo jsem já ? To je jediné tajemství, které nevyzradím !
Super Drbna